Vítej na Vengolii

Zde najdeš veškeré informace o nás a našem projectu.

Přihlásit
Ambrozi Majitel


Ambrozi

Ambrozi


  • Registrován: Před 4 měsíci
  • Poslední přihlášení: Před 3 dny
  • Profile Views: 234

Forum


Latest Posts

Přihlášení Před 2 měsíci

Prosím chyba se nachází na našem minecraft serveru nebo někde jinde? Pokud to je na serveru tak server právě probíhá rekonstrukcí tak nefunguje pořádně vše jak má ale dáváme to do kupy.


Wipe serveru Před 4 měsíci

Zdravím hráči a hráčky, během tohoto týdne proběhl wipe serveru survival. Pokud se ptáte, jak to bude se stavbami a itemy, tak bude možnost přetáhnout některé stavby a itemy z minulého světa, takže nepřijdete o všechno. Prosím, aby jste nebyli na členy Teamu kyselí, je to jen naše dobrá vůle. Jediné co bude potřeba, tak bude znát souřadnice, nebo vědět kde se vaše obydlí nacházelo. Pokud budete s přetažením věcí naléhat, tak máte možnost kontaktovat mě na emailové adrese ambrozi@project-vengolia.cz nebo na naší FB stránce Odkaz zde.


Vzor: Žádost o unban Před 4 měsíci

Herní nick:

Důvod Banu:

Jméno kým byl ban udělen:

Duvod proč by měl být ban zrušen:


Příchod nového webu Před 4 měsíci

Vážení hráči vázené hráčky. Zde máme novou platformu která se ještě dolazuje ale zde se také budeme potkávat. Najdete zde forum kde budete moc nahlašovat hráče zeptat se na cokoliv a také žádat o unban či jiné věci. Pak tu bude sekce BanList kde uvidíte seznam hříšníku ze serveru a mnoho dalších.